O firmě

Firma KBM Prostějov navazuje na dlouholeté působení firmy K-SERVIS, která vznikla v polovině 90let. Dlouholeté praktické zkušenosti získané při výstavbě sítí televizních kabelových rozvodů, společných televizních antén a bezdrátových systémů pro přenos dat jsme schopni využít při realizaci i velmi náročných dodavatelských a montážních akcích. Snažíme se co nejvíce sledovat nové trendy v technologiích a ty pak aplikovat do nabídek tak, aby zákazník měl stále možnost širokého výběru variant a technických řešení. Naši zaměstnanci jsou aktivně školeni, aby Vám mohli nabídnout to nejlepší v danném rozsahu instalace a přání zákazníka.

Firma KBM nabízí:

  •  stálý servis televizního anténního (DVB-T/T2) a satelitního (DVB-S/S2) přijmu
  •  měření intenzity a chybovosti digitálního televizního signálu
  •  návrhy a konzultace individuálních a společných televizních antén (STA)
  •  kompletní instalace televizních a satelitních příjmacích systémů
  •  prodej, opravy a seřízení televizních a satelitních přijímacích zařízení (antény, zesilovače, satelitní technika apod.)
  •  IP a analogové kamerové systémy 
  •  elektronické zabezpečovací systémy EZS
  •  domovní přístupové systémy (digitální zvonky,čipy apod.)

Cena za dodávku a montáž TV rozvodu je dána rozsahem a složitostí celkové instalace. Rovněž je provedeno měřeni a posouzení kvality TV-R-SAT signálu v dané lokalitě. Konkrétní cena dodávky je na základě zjištěných podkladů stanovena v písemné cenové nabídce.

Firma KBM Prostějov také provádí kompletní rekonstrukce, opravy a instalace nových TV účastnických rozvodů pro činžovní a panelové domy, hotelové systémy, nemocnice a další společné rozvody.

Na telefonu 773 150 306 je možno si po celý den dohodnout návštěvu našeho technika, který přijede k Vám, provede prohlídku a zkonzultuje Vaše požadavky, na základě kterých vyhotovíme cenovou nabídku.

– Dodáváme a montujeme skupinové soupravy, jak pro pozemní příjem, tak pro satelitní příjem.

– Cena dle typu a rozsahu zařízení.

Záruka 2 roky na materiál i montáž pro STA (rozsah záruky pro větší instalace lze řešit individuálně)

Obchodně a odborně spolupracujeme s největšími poskytovateli placené satelitní televize v ČR – SKYLINK.

letak_kbm_3