NOVA Sport 1,2 HD na dva měsíce jako bonus a nový balíček SMART

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group, informuje, že programy NOVA Sport 1 HD a NOVA Sport 2 HD budou po dobu dvou měsíců bez omezení zpřístupněny všem uživatelům platformy Skylink.

 

S potěšením informujeme, že M7 Group ve spolupráci se skupinou Nova poskytne všem zákazníkům Skylinku dva přední sportovní programy NOVA Sport 1 HD a NOVA Sport 2 HD na 2 měsíce zdarma jako bonus. Diváci se tak mohou těšit na celou řadu sportovních přenosů z mnoha sportovních odvětví – fotbal, hokej, tenis, házená, basketbal, ragby, box, golf, šipky a mnoho dalších.

V březnu se diváci NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2 mohou těšit na začátek seriálu Moto GP, ve kterém se představí i čeští jezdci Jakub Kornfeil a Karel Hanika, nebo na start sezóny IndyCar. V březnu a dubnu nebudou chybět ani další zápasy play off Evropské ligy UEFA, věhlasný FA Cup nebo tenisové turnaje ATP World Tour Masters 1000. Stálicí programu jsou pak zápasy nejlepší hokejové ligy světa NHL, přímé přenosy nejprestižnější basketbalové soutěže planety NBA nebo galavečery UFC, kde se v březnu představí největší hvězda soutěže Conor McGregor.

Oba programy jsou zákazníkům Skylinku standardně dostupné v balíčcích Multi, Kombi, Multi HD a Komplet (NOVA Sport 1 HD od 1. 3. 2016 také v balíčku Smart). Od 1. 3. do 30. 4. 2016 si budou moci tyto sportovní přenosy užívat i všichni ostatní zákazníci Skylinku s uhrazeným Servisním poplatkem (tzn. včetně předplatitelů balíčku Mini či kteréhokoliv z Prémiových programů).


 

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group, informuje o zařazení nového programového balíčku Smart.

Jak jsme již informovali v tiskové zprávě dne 29. 1. 2016, doplní od 1. 3. 2016 programovou skladbu Skylinku nový programový balíčekSmart. Jeho cena bude 239 Kč (8,80 EUR) a bude obsahovat následující televizní programy:

číslo

Program charakteristika rozlišení / formát

Mini

Smart

1

Eurosport 1 HD Sportovní HDTV

2

Eurosport 2 HD Sportovní HDTV

3

arena sport 1 Sportovní SD / MPEG-4

4

Viasat Nature Dokumentární SD

5

Viasat Explore Dokumentární SD

6

Viasat History Dokumentární SD

7

JOJ Cinema Filmový SD / MPEG-4

8

Film+ Filmový SD / MPEG-4

9

Universal Channel Filmový SD / MPEG-4

10

Kino CS Filmový SD / MPEG-4

11

Doku CS Dokumentární SD / MPEG-4

12

Muzika CS Hudební SD / MPEG-4

13

HOROR FILM Filmový SD / MPEG-4

14

CS Film Filmový SD / MPEG-4

15

CS Mini Dětský SD / MPEG-4

16

Ducktv Dětský SD / MPEG-4

17

Minimax Dětský SD

18

RiK Dětský SD / MPEG-4

19

Mňam TV Kulinářský SD / MPEG-4

20

Spice Erotický SD

21

Reality Kings Erotický SD / MPEG-4

22

Sport 5 Sportovní SD / MPEG-4

23

Nova Sport 1 Sportovní SD

24

FilmBox Filmový SD

25

Crime & Investigation Dokumentární SD / MPEG-4

26

Fishing & Hunting Rybaření, lov SD / MPEG-4

27

History Channel HD Historické dokumenty HDTV

28

Nickelodeon Dětský SD / MPEG-4

29

MTV Europe CZ Lifestyle, hudební SD / MPEG-4

30

LEO TV Erotický SD

31

E! Entertaiment Zábavný SD / MPEG-4

32

Penthouse Erotický SD / MPEG-4

Jak je vidět z tabulky, balíček Smart obsahuje všech 21 programů balíčku Mini a navíc dalších 11 programů z balíčku Multi (dva z těchto programů – E! Entertaiment a Penthouse, zde byly nově přesunuty z balíčku Kombi). Celkově tedy předplatitelé balíčku Smart získají 32 televizních programů různých žánrů, z nichž jsou 3 ve vysokém rozlišení HD a dalších 21 vysílá v kompresním formátu MPEG-4 (pro jejich příjem je potřeba HD satelitní přijímač – nejlépe s certifikátem Skylink READY). Předplatitelé balíčku Smart mají samozřejmě přístup i k programům balíčku Digital/Digital HD.

Kompletní programovou nabídku Skylink, nový ceník platný od 1. 3. 2016 a parametry pro naladění jednotlivých programů jsou vždy k dispozici na www.skylink.cz.