Nový kanál Smíchov odstartuje 23. prosince v MUX4

Provozovatel TV Nova spustí ještě v letošním roce v pořadí svůj šestý kanál – nová stanice s názvem Smíchov zahájí pravidelné vysílání 23. prosince 2012. Novou stanici je možné naladit již nyní v novém celoplošném DVB-T multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting. Televize Smíchov zatím nemá licenci pro satelitní vysílání.

Smíchov je v pořadí šestým kanálem Nova Group. Vedle plnoformátového programu TV Nova provozuje filmový a seriálový program Nova Cinema, mužský TV Fanda, sportovní Nova Sport, hudební a lifestylový program MTV. V přípravě jsou další kanály. „Projektů máme připravených několik a je jen otázkou připravenosti trhu, kdy si vyhodnotíme situaci vhodnou pro spuštění další stanice,“ řekla Ruzek. V případě úzce profilovaných kanálů se místo volného terestrického vysílání by dalo uvažovat spíše o placeném obsahu.

SMÍCHOV bude volně šířený v rámci pozemního vysílání multiplexu 4, určený je i pro volné šíření v satelitních platformách, kabelové a IPTV televizi. Informace jak SMÍCHOV naladit najdou diváci na webových stránkách SMICHOV.tv.

parabola.cz

KBM Prostějov